Стара версія сайта
Сховати
Співпраця
АРТЛАБ - бюро науково-технічної експертизи (БНТЕ)
Роботи, які пропонуються на аукціон «Корнерс» і потребують експертизи, перш за все проходять хіміко-технологічний аналіз у кваліфікованих фахівців БНТЕ «АРТ-ЛАБ». Це перший у нашій країні незалежний дослідницький центр, що відповідає світовим стандартам за наявністю високотехнологічного обладнання останнього покоління і еталонних баз даних.
РЕСТАВРАТОР - майстерня реставрації станкового олійного живопису
У разі потреби усунути згубний вплив часу на картини «Корнерс» звертається до майстерні «Реставратор». Фахівці майстерні, що працюють за принципом класичної музейної реставрації та консервації, можуть відновити втрати будь-якого ступеня складності на творах станкового живопису, а також відреставрувати старовинні рами.
ПАН ОФОРМЛЮВАЧ - багетна майстерня
Телефон: (044) 501-74-50
Адреса: Київ, вул. Іллінська, 16
Фахівці багетної майстерні завжди допоможуть обрати оптимальний варіант багету  та обрамити картину за правилами класичного оформлення. Широкий вибір іспанського, італійського багету (Goya, Salvadori cornici, Toledana, CCC de concilio) і паспарту дозволить втілити будь-які побажання клієнта.
ГІЛЬДІЯ АНТИКВАРІВ УКРАЇНИ
Аукціонний дім «Корнерс» є одним з ініціаторів заснування Гільдії антикварів України (ГАУ) Головне завдання ГАУ - створення умов цивілізованого функціонування українського антикварного ринку та впровадження принципів професійної етики. Крім цього, найважливішим спільним завданням є інтеграція вітчизняного арт-ринку у світове художнє співтовариство шляхом співробітництва з міжнародними організаціями, зокрема з Міжнародною федерацією антикварів і арт-дилерів (CINOA), Товариством антикварів Франції (Société des antiquaires de rance), Міжнародною конфедерацією антикварів і арт-дилерів у Москві, Товариством антикварів Лондона (Society of Antiquaries of London).
ЕКСПЕРТИ
Ми завжди готові посприяти проведенню музейної атрибуції твору мистецтва та отриманню висновку від авторитетних експертів. Список інституцій і фахівців, з якими співпрацює «Корнерс»,  можна подивитися тут.